DEWELOPER / FILANTROP / SPORTOWIEC

Krzysztof Karwański

Uczestniczyłem na etapie projektowania, budowy, aż po oddanie do użytku przeszło 1000 mieszkań w całej Polsce. Będąc profesjonalnym doradcą deweloperskim, przyszło mi współpracować z szerokim gronem spółek o ogólnopolskim zasięgu.

Krzysztof Karwański oparty o ścianę, z założonymi rękami
Krzysztof Karwański rozmawiający przez telefon

O mnie w kilku słowach

Ponad dwie dekady w branży deweloperskiej pozwoliły mi nabyć nie tylko niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie, które w przypadku inwestycji tego typu jest wręcz kluczowe. Miałem okazję być członkiem zarządu, udziałowcem, ale też konsultantem przy różnych projektach.

Aktywność sportowa

Oprócz pracy, angażuję się również jako sportowiec oraz działacz sportowy.

Tennis Icon
Mistrz Polski i halowy Wicemistrz Polski kat. 35+ w tenisie ziemnym

Krzysztof Karwański - pasjonat tenisa ziemnego, który regularnie startuje w zawodach na halach i kortach nie tylko na Podkarpaciu, ale na terenie całego kraju.

Tennis Icon
Reprezentant Polski w drużynowych MŚ ITF Seniors

Zawody odbywały się m.in. w San Diego (USA), Antalya (Turcja), Umag (Chorwacja)

Football Icon
Wiceprezes Klubu Sportowego Czarni w Rzeszowie

W klubie trenuje ponad 100 dzieci i młodzieży, wśród nich aktualni mistrzowie Polski do lat 14 i 16.

Pomagajmy razem!

Praca to jedynie część życia człowieka. Zaangażowanie w pomoc i wsparcie tym najbardziej potrzebującym, to obowiązek każdego z nas.

Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, chętnie udzielam się charytatywnie. Jestem inicjatorem wielu akcji wsparcia, a dodatkowo dołączam się do pomocy dla różnych organizacji. Działania te przyjmują różną formę, a niektóre z nich opisane zostały poniżej.

The Windows

MOJE DOŚWIADCZENIE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Kompleksowe doradztwo
ws. usług deweloperskich

Pozyskana przeze mnie wiedza, a także kompetencje są bardzo przydatne podczas świadczenia usług dla inwestorów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Lata obecności w branży pozwoliły mi nabyć doświadczenie i umiejętności, aby móc świadczyć usługę kompleksowego wsparcia w przygotowaniu oraz bezpiecznym przeprowadzeniu deweloperskich inwestycji.