W MEDIACH

Resovia Residence, czyli nowa inwestycja przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie

W czwartek 17 czerwca 2021, Maciej Łobos (architekt oraz szef firmy MWMW Architekci) oraz Krzysztof Karwański, zaprezentowali opinii publicznej plany inwestycji o nazwie Resovia Residence.

Obiekty będą mieścić w sobie 600 mieszkań, a to pozwoli na około 2 tysiące mieszkańców. Inwestorzy zadbali także o to, aby lokatorzy mieli swobodny dostęp do miejsc parkingowych, które w większości będą pod budynkami. Parter budynków, zostanie zagospodarowany przez usługi oraz handel.
Krzysztof Karwański poinformował i jednocześnie zagwarantował, że inwestycja w żaden sposób nie stanowi problemu dla budowy Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego. Obydwa podmioty doszły do porozumienia, a także podpisały wspólną umowę, która dowodzi, że pomiędzy stronami panują dobre stosunki oraz jest to charakter współpracy. Świadczy o tym chociażby przekazanie działki przez dewelopera Resovia Residence Development Sp. z o.o. na rzecz Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego na preferencyjnych warunkach, aby wesprzeć zarówno samą inwestycję, jak i klub CWKS Resovia.

Więcej informacji: http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/45538/resovia-residence-nowa-inwestycja-mieszkaniowa-przy-ul-wyspianskiego-w-rzeszowie

Ludzie przechodzący przy Osiedlu Resovia Residence

www.krzysztofkarwanski.pl

Zaktualizowano: 02.02.2022