MOJA OFERTA

Kompleksowe wsparcie i doradztwo dotyczące przedsięwzięć deweloperskich

Biały dom z balkonem
Krzysztof Karwański stojący z założonymi rękami i patrzący w bok

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu

25 lat aktywności na rynku deweloperskim sprawiły, że miałem możliwość pozyskania wiedzy, a szczególnie doświadczenia, które okazuje się być bardzo cenną wartością. W ramach realizowanych projektów wcielałem się w różne role – udziałowca, konsultanta, a także członka zarządu. Przyszło mi być zaangażowanym zarówno na etapie projektowania, jak i już samej budowy oraz oddania budynków.

Doradztwo deweloperskie
Kompleksowe doradztwo

Pomagam podczas przygotowania, ale i realizacji budowy budynków wielorodzinnych oraz lokali usługowych. Doradzam również w kwestii kupna nieruchomości na cele inwestycyjne.

Doradztwo deweloperskie
Badanie zgodności przedsięwzięcia

Weryfikacja inwestycji przez pryzmat Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, warunków środowiskowych oraz innymi lokalnych uwarunkowań.

Doradztwo deweloperskie
Reprezentowanie interesów

Występowanie w imieniu klienta w postępowaniach administracyjnych, związanych z przedsięwzięciami deweloperskimi. Te dotyczą zwykle uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, a także innych pozwoleń, uzgodnień oraz decyzji administracyjnych, które są konieczne na różnych etapach.

Doradztwo deweloperskie
Wsparcie przy dokumentacji

Pomoc przy opracowaniu wzorów ofert i umów rezerwacyjnych, przedwstępnych, umów deweloperskich, a także prospektów informacyjnych.

Doradztwo deweloperskie
Rekomendacje

Doradztwo w kwestii wyboru rozwiązań – zarówno tych projektowych, jak i materiałowych.

Doradztwo deweloperskie
Pomoc w finalizacji

Przygotowanie planu prognozowanego tempa sprzedaży oferty, a także cennika mieszkań lub lokali.

Krzysztof Karwański w swoim biurze

Razem zbudujmy sukces Twojej inwestycji

Wypełnił formularza obok, a skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a także udzielę informacji dotyczących warunków współpracy.